Improvisatsioonilisel etendusel „Mina olen… !“ jääb pealkirja lõpetamine lastele, kellel on võimalik nimetada mängitava loo peategelane ja määrata, millisele vahvale seikluste rajale ta teele asub. 

Mina olen...Me tunneme erinevaid muinasjututegelasi – Punamütsike, Kaval Ants, kolm põrsakest jne. Palju on aga muinasjuttudes tegelasi, kes ise peategelasteks neis lugudes ei saa. Laste abiga valime muinasjuttude kõrvaltegelastest ühe välja ja anname talle võimaluse saada juba täiesti uues improviseeritud loos peategelaseks! 

IMPEERIUMi näitlejad usaldavad laste loovust, ideid ja fantaasiat ning annavad sellele võimaluse avalduda ja areneda.

Etendused Hopneri majas:
01.03 kell 11 VÄLJA MÜÜDUD
02.03 kell 11 VÄLJA MÜÜDUD
02.03 kell 13
03.03 kell 11 VÄLJA MÜÜDUD
03.03 kell 13
11.03 kell 11

Pilet 5€.
Gruppidele soodustus (alates 10-st inimesest) pilet 4€. Õpetaja tasuta!

Etenduse kestvus u 35 minutit.
Soovituslik vanus: algklasside õpilased.

Piletite broneerimine janne@jasuri.ee või 53345441

***

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas!

Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Seega, kuigi Impeerium on veel noor, on trupil improkogemust juba kuus aastat. Liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.