Kolmest lühilavastusest koosnev etendus, mis tähistab tsirkusestuudio Folie 20. hooaega

“RESTART”
Restarti idee pärineb esitajatelt endilt jutustades sellest, kuidas võtta vastu ebaõnnestumine ja kaotus ning leida seejärel endas jõudu, et minna edasi. Ka uute asjade alustamine nõuab julgust, aga avab seejuures ukse eneseteostuse võimalusele. Mõnikord tuleb valust ja pettumusest üle saamiseks ennast ületada, aga teinekord piisab ka sõbra käest.
Lavastus: Terje Bernadt
Laval: Mikk Bernadt, Maarja Roolaht /Amanda Tender, Mia Erika Peterson ja Rasmus Randla
Etendust mängiti kaasagse tsirkuse festivalil CIRCa Auchis, Prantsusmaal, 20.-27.oktoobril 2019
Vaata klippi

“POISS JA LIBLIKAS”
Tegudel on alati tagajärjed. Vahel teame me, et miski pole õige, kuid teeme ikkagi. Vahel teeme valesti, kuid ise ei pane seda tähelegi. Piir on õhuke. Millal andeks paluda ja millal andeks anda? Kaasaaegse tsirkuse etendus “Poiss ja liblikas” räägib loo noortest, kes tahavad parimat, kuid alati ei märkagi, et endale hetkelist rõõmu otsides talluvad nad teiste heaolu peal.
Lavastus: Anna Kristin Mc Carthy
Helikujundus: Anna Kristin McCarthy ja Terje Bernadt
Kostüümid: Terje Bernadt
Mängivad grupi Lost D: artistid: Amanda Tender , Anni Nurk, Georg Pallas ,Karina Avakimyan, Kristina Avakimyan, Maria Laurimäe, Mia Erika Peterson, Mikk Bernadt, Merili Anderson, Paul Nurk ja Rasmus Randla

“PUNANE JOON”
Lühike akrobaatikaetendus koostööst ja vastasseisust. Kas tsirkuses on punane joon? Kuhu peaksid selle tõmbama akrobaadid? Tsirkus on inimesi ühendav meeskonnatööle orienteeritud kunstivorm. Tsirkusekunst ei sea piire endale ega tõmba neid maha ka teiste jaoks.
Lavastus ja kostüümid: Terje Bernadt
Akrobaadid grupist Lost D: Anni Nurk, Arp Aavik, Gabriel Ilisson, Georg Pallas, Karina Avakimyan, Kristina Avakimyan, Maria Laurimäe, Mia Erika Peterson, Mikk Bernadt, Merili Anderson, Paul Nurk ja Rasmus Randla.
Etendust mängiti Soome noortetsirkuste festivalil Nurtsi juunis 2019.
Laval: Elo Lee Aavik, Arp Aavik, Indra Link, Eliisabet Luure, Shanna Meril Kalle, Mia Urba, Karolina Kaldoja, Hanna Liis Tepper ja Freia Nirk.

Etendusi mängitakse KUMU auditooriumis 12.oktoobril kell 11.
Etenduse kestvus 1 tund ühes vaatuses.
Pilet õpilastele 8€ ja õpetajad saatjatena tasuta.

Piletid Piletilevist ja grupitellimused janne@jasuri.ee
Tutvustus etendusele “Restart”: https://www.youtube.com/watch?v=A2GURMhk2K0
koduleht www.tsirkus.ee/etendused

78310547_2888724941187129_1806306074664370176_o